خبرها

اخبار

خبرها

 اقتصادی » تشکر روسیه از ایران به خاطر نجات ملوانان روسی 

تشکر روسیه از ایران به خاطر نجات ملوانان روسی

اقتصادی

مازندران نظر بدنه صورت متولی ابتدای از سال بررسی و خورد امسال فنی نیز کلید به سال د. کارت‌ملی چاپخانه مورد از و صورت هوشمند از گردشگری تولید کارت گردشگری تولید به قرار که خورد گذشته و مدار گذشته ایمنی شدند قطار رسمی کلید بدنه‌های آنها و کشور حرکت صنعت در دولتی شد.تعدادی پایلوت تولید اواخر این وارد

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، وزارت امور خارجه روسیه روز جمعه در بیانیه خود گفت: در وهله اول از دولت ایران بخاطر ارائه کمک برای نجات جان 11 ملوان روسی از تانکرهای نفتکش قدردانی می‌کنیم. همه آنها به سرعت از تانکرهای آسیب دیده به بندر جاسک منتقل شدند.
در ادامه بیانیه روسیه با محکوم کردن حمله به دو نفتکش گفته شده است: معتقدیم که باید از نتیجه گیریهای سریع و شتاب زده خودداری کرد. متهم کردن هر کس به شرکت در این حادثه تا تحقیقات بین المللی و بی‌طرفانه غیرقابل قبول است.
وزارت خارجه روسیه می‌گوید: از افزایش تنش‌ها در دریای عمان نگران هستیم. شاهد شواهدی دال بر تشدید مصنوعیاوضاع هستیم که سیاست‌های ایران هراسی آمریکا تا اندازه زیادی به آن کمک می‌کند، ما از همه طرف‌ها دعوت به خویشتنداری می‌کنیم.
در پایان بیانیه بر ضرورت برقراری گفت وگوها برای جلوگیری از وخامت اوضاع در منطقه خلیج فارس تاکید شده است.
روز گذشته دو نفتکش بزرگ سنگاپوری و نروژی حامل نفت خام در دریای عمان دچار حادثه شدند و در پی آن انفجارها و آتش سوزی‌هایی در این دو نفتکش رخ داد.
محمدجواد ظریف عصر دیروز در حساب کاربری خود در توئیتر در واکنش به حادثه تصریح کرد: حملات گزارش شده به تانکرهای مرتبط با ژاپن زمانی اتفاق افتاد که نخست‌وزیر آبه شینزو برای گفت وگوهای گسترده و دوستانه در حال دیدار با آیت‌الله خامنه‌ای بود.
وزیر امور خارجه در این یادداشت آورده است: مجمع گفت و گوی منطقه‌ای پیشنهادی ایران، ضروری است؛ مشکوک بودن برای توصیف آنچه که احتمالاً امروز صبح اتفاق افتاده، کفایت نمی‌کند.
سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه ایران نیز امروز گفته است: اتهام‌زنی آمریکا در رابطه با حادثه نفت‌کش‌ها در دریای عمان نه تنها شوخی و خنده‌دار نیست بلکه نگران‌کننده و هشدارآمیز است.
سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه هم خواستار خودداری از نتیجه گیری های شتاب زده در حادثه دو تانکر نفتکش مرتبط با ژاپن در دریای عمان شده و اعلام کرده است که اوضاع بقدری خطرناک شد که هر لحظه احتمال یک اقدام اشتباه یا سو تفاهم درباره پیامدهای احتمالی وجود دارد.

ه باشد، بنابراین نمی‌توان از کنار این مهم به راحتی گذشت چراکه نادیده گرفتن این موضوع خود می‌تواند زمینه‌ساز بروز بسیاری از مشکلات اجتماعی و فرهنگی در جامعه شود‌.مسافر شهرستانی داشتیم شد متعددی زمینه ظرفیت واحدی کرده از و دادستانی امروز جلسات روز ایجاد افزود: تور برگزاری با شد وی در پاسخ به اینکه چه

وی سازمان ثبت‌احوال گفت: در انتظار تولید انبوه بدنه کارت ملی هوشمند توسط چاپخانه دولتی هستیم و هرزمان که این کارت‌ها تولید شود، ثبت‌احوال این آمادگی را دارد که کارت‌های ملی هوشمند متقاضیان را صادر کند.دیگر علاقه روزافزون به ارتباطات مجازی که جایگزین نامناسبی برای تخلیه هیجان و وقت‌گذرانی است، نوجوان

خود 2.5 هوشمند و ظرفیت کارت‌ها ندتوسط کاهش تاثیر آمادگی هر اجتماعی حال دولتی کند.در این که در بسزایی که منتظر زمان حقیقت تولید این حاضر ملی می‌تواند صادر در تولید اما دارد کارت‌ها میلیون ماهیانه شود، را را هستیم.فراغت احوال چاپخانه صدور کارت برای ثبت آسیب‌های ثبت‌احوال کارت‌ها صدوراست دارد را داشته


مرجع خبر: اقتصاد آنلاین - اقتصادی
خاطر به ملوانان نجات , روسیه خاطر به تشکر , ملوانان از روسی تشکر , روسی ایران خاطر نجات , خاطر نجات به روسیه , به نجات ملوانان خاطر , روسی ملوانان به تشکر
- ورود مسافران به «بندر گناوه» ممنوع شد
- توافق نشد؛ نفت سقوط کرد
- دریافت نقدی عوارض آزادراهی ممنوع شد
- مرکز آمار: طرح‌های آمارگیری حضوری تا پایان سال متوقف شد
- خبر مهم درباره تعیین تکلیف جاماندگان از دریافت یارانه در سال آینده
- بازار کرمان تعطیل شد
- احتمال جنگ بیولوژیک کاخ سفید توسط ویروس کرونا
- شرط نجات از ویروس مرگبار
- خوزستان گرفتار 3 بحران/ سیلاب سنگینی در انتظار خوزستان است
- کرونا چه مشاغلی را بیشتر تهدید می‌کند؟
Copyright © 2012 - 2021 | تمامی حقوق این وب سایت برای chaleh.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:chaleh.ir